• Оплата та доставка

Оплата та доставка

04 Вересеня 2016

Шановні покупці,

замовлення оформляється тільки через сайт. Ціни на сайті завжди актуальні. Товари поставляються після отримання 100% передоплати на наш рахунок. До виготовлення інструменту на замовлення, ми приступаємо після повної оплати вартості інструмента. Терміни виготовлення такого інструменту обумовлюються в кожному конкретному випадку. Вартість послуг транспортної компанії оплачується замовником, згідно тарифів цієї компанії.

 

оплата:

Оплата може бути проведена наступним чином:

сплата на карту через термінал або касу Приватбанку (комісія - 2 грн.);
сплата через Приват 24 (без комісії);
безготівкова оплата на р / рах;
        Після оформлення замовлення наші менеджери зв'яжуться з Вами і погодять деталі оплати.
На Ваш телефон буде відправлено SMS з номером карти обраного банку і загальною сумою до оплати, при виборі оплати на розрахунковий рахунок на Вашу електронну пошту буде відправлений рахунок.


Увага: при оплаті через Приват 24 Ви оплачуєте тільки суму замовлення з урахуванням доставки (комісія банку відсутня), при оплаті через відділення Приватбанку (термінал, каса) Ви додатково сплачуєте комісію банку. При оплаті через відділення і термінали інших банків Ви також платите комісію цих банків за переказ грошей.

Будь ласка, проінформуйте нас про оплату замовлення - це скоротить час обслуговування Вашого замовлення. Після оплати надішліть повідомлення на один з номерів нашого магазину з текстом: "Сплатив (а) Прізвище".

Увага: ми не відповідаємо на ці СМС і не змінюємо статус замовлень в особистому кабінеті.

В день відправки замовлення після 16.00 на Ваш телефон буде відправлений СМС з номером ТТН Нової пошти, за яким можна відстежити де знаходиться Ваше замовлення, також він буде необхідний при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти.

Відправлення:

Товари замовлені і оплачені до 14.00, як правило, відправляються в цей же день. При надходженні коштів на рахунок після 14.00, відправлення здійснюється на наступний робочий день. При оформленні замовлення, будь ласка, вказуйте транспортну компанію, № складу (якщо у Вашому місті їх кілька - вкажіть найбільш комфортний для Вас).

      Якщо Ви у нас вже робили замовлення і у Вас змінилася адреса доставки, поінформуйте менеджера про це при оформленні замовлення. Доставка здійснюється за рахунок покупця, згідно з розцінками транспортної кампанії.

Страховка вантажу від втрати входить у вартість пересилки і становить приблизно 0,5% від заявленої вартості замовлення. Якщо Ви не бажаєте страхувати свій вантаж, вкажіть це в заявці, але пам'ятайте, що в такому випадку Ви можете пред'явити претензії транспортної кампанії в разі втрати вантажу тільки на суму мінімальної страховки (приблизно 50 - 200 грн).

Відправка товару по Україні та Києву здійснюється Нової поштою.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!