Всі категорії

                                           Професійний інструмент та обладнання для обробки каменю Stonecraft

         Важливою датою в історії Stonecraft, ми вважаємо 2008 рік, коли на ринку з'явилися перші інструменти під цією маркою. Як Ви пам'ятаєте, восени 2008 року трапилася економічна криза, яка боляче вдарила по споживачам інструменту. Ця криза породила інтерес до нових марок інструменту. У цей час ми змогли запропонувати каменеобробникам по справжньому гнучкі і гострі шліфувальні круги, які оцінили обробники граніту, мармуру, композитного каменю і бетону. Це інструмент, який однаково ефективно працює і по світлому каменю і по темному, з водою та без неї.

Так у нас з'явилася ніша - користувачі якісного інструменту, що не побоялися спробувати нову торгову марку, які хотіли працювати якісними інструментами, але за більш прийнятну ціну. Також, нашою фішкою була і до сьогодні є можливість замовлення унікального інструменту під конкретного клієнта і його завдання.

На сьогодня інструменти від Stonecraft набирають популярності не тільки в нашій країні, але і в Італії, Іспанії, Німеччині, Франції, Польщі, Англії, Америці, Канаді, Молдові, Беларусі.
Задовольняючи потреби клієнтів, у багатьох містах України, в Польші та у Молдові з'явилися наші дилери та торгові представники. Якщо у Вашому місті або країні ще немає дилера Stonecraft - поміркуйте, можливо це Ваш шанс створити стабільний бізнес? 
Давайте зростати разом!